Нові правила: великі супермаркети в Україні зобов’язані встановити вбиральні для відвідувачів

Влаштування туалетів для відвідувачів у великих супермаркетах стане обов’язковим, нові правила набирають чинності вже з 1-го серпня. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на повідомлення заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, розміщене на його сторінці у Facebook.

В Україні з 1-го серпня в дію вступають нові зміни у державні будівельні норми, які зобов’язують усі нові та реконструйовані великі супермаркети з торговельною площею 2500 квадратних метрів і більше влаштовувати туалети для відвідувачів.

«Розрахунок такий: один санітарний прилад на 600 квадратних метрів торговельної площі, але не менше чотирьох санітарних приладів на об’єкт. Кабіни мають бути обов’язково окремо для чоловіків і для жінок, також мають бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення», — написав заступник міністра.

Крім того, у таких санвузлах обов’язково мають бути встановлені сповивальні столики для немовлят.

accessible wc professional checklistНагадаємо, раніше Відкритий повідомляв, що у Дніпрі встановлять нові вуличні туалети на Набережній Перемоги.

Теги: