Омелян похвалив Дніпропетровську область за будівництво нових доріг

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян підбив дорожні рейтинги. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку міністра у Facebook.  

Володимир Омелян оприлюднив рейтинг виконання ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг державного значення.  Так, стан виконання робіт на автошляхах державного значення станом на 1 серпня складає 51,5 %. Як зазначив міністр, це нормальний показник посеред будівельного сезону, а ось темпи будівництва місцевих доріг його тішать менше.

Омелян похвалив Дніпропетровську область за будівництво нових доріг - рис. 1

«Хоча цифри й станом на 30 червня, але похвалити можна лише Харківську і Дніпропетровську області. Призові місця також у Закарпаття і Миколаївщини (все-таки, постійні накручування з нашого боку і громадськості у минулому році «швидше, краще, енергійніше» — допомогли)», — пише Володимир Омелян.

Омелян похвалив Дніпропетровську область за будівництво нових доріг - рис. 2

Серед явних аутсайдерів опинилися Івано-Франківська, Чернівецька, Полтавська, Чернігівська, Луганська, Кіровоградська області.

«Дається взнаки, що замість роботи займалися виборами, і досі нові очільники більшості областей відсутні. Моніторимо далі. І не ображайтеся на правду. Дороги або є, або їх немає. А гроші Вам на них виділили!», — пише міністр інфраструктури України.

Теги: