Оплатити за проїзд «безконтактно» скоро можна буде і в дніпровських маршрутках

Електронні засоби оплати проїзду у міському електротранспорті набирають популярності. Можливо, найближчим часом проводити таку операцію можна буде і в маршрутних таксі нашого міста.

Про це в пресцентрі Відкритого розказав спеціаліст Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Скористатися мобільним додатком та придбати квиток на проїзд в тролейбусі, трамваї та метро за допомогою QR-коду – для дніпровського електротранспорту операція не нова. За статистикою, кожна 25 оплата у минулому році відбулася «безконтактно». Це більше мільйона куплених квитків.

«Ми можемо здогадатися, що така популярність останнім часом зумовлена карантинними обмеженнями. Люди, для зменшення контакту з іншими пасажирами або кондуктором, використовують безготівковий спосіб оплати. Плюс триває процес інформатизації суспільства і ми прогнозуємо, що минулорічні результати збільшаться на 60-70%. Ми плануємо і далі сприяти цьому. Можливо, найближчим часом ми анонсуємо введення «безконтактної» оплати в нашому автобусному транспорті», — розповідає Іван Васючков.

IMG 6772

Сьогодні у наземному транспорті, щоб придбати квиток за допомогою QR-коду, треба скористатися додатком Приват24. Користувачі ж інших банків оплатити проїзд  таким чином не можуть.

Іван Васючков зазначив: «Це був пілотний проєкт, який розроблявся сумісно з ПриватБанком, тому саме їх QR-коди розміщені в салонах транспортних  засобів. Але варто розуміти, що в цей додаток можна додати свою картку іншого банку і використовувати як засіб для платежу за проїзд».

Усього за 2020 рік безготівковим способом оплати за проїзд у трамваях Дніпра скористалися 641 100 разів. У тролейбусах – 376 400 разів. У метро ж ця послуга діє не так давно – з 11 вересня 2020-го. Термінали встановлені на станціях Вокзальна та Покровська.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре установят табло с расписанием движения маршруток | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,