Оприлюднено план параду до Дня Незалежності

Член організаційного комітету параду до Дня Незалежності «Марш захисників» Андрій Медведько розкрив деталі проведення заходу. Про це Відкритий дізнався з його сторінки в Facebook.

Збір людей триватиме з 8:00 до 9:00 в парку ім. Тараса Шевченка. О 9:30 колона має зупинитися біля універмагу «Україна», щоб вирівняти стрій. О 9:50 колона планує рушити в бік Майдану, куди прибуде близько 10:20. Після цього військові будуть рівномірно займати територію площі, де заплановано проведення фінальної частини заходу.

Орієнтовно о 10:50 всі займуть свої позиції та виконають державний гімн України, групову фото- та відеосесію, патріотичні скандування. Приблизно о 12:00 офіційна частина маршу буде закінчена. Далі частина людей піде на Михайлівську площу до «Стіни Пам’яті», де відбудеться молебень за полеглими в бою та концерт. Медведько уточнює, що даний план не є остаточним. Його представили Офісу президента.

«Ми розраховуємо на те, що для нашого заходу будуть створені всі можливі умови, щоб він став частиною прояву громадянської свідомості у День Незалежності нашої держави», — уточнив він.

Найближчим часом буде затверджено Регламент Маршу та доведено перелік регіональних координаторів, відповідальних за роботу на місцях та формування колон.  До участі у марші запрошуються усі ветерани російсько-української війни, волонтери та кожен охочий. Детальний опис дій для конкретних категорій готується.Оприлюднено план параду до Дня Незалежності - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що замість параду: в День незалежності у Києві пройде хода гідності за участю Зеленського.

Теги: