ОСББ Дніпра вимагають збільшення фінансування з міського бюджету

Про збільшення фінансування з міського бюджету Програми сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК у багатоквартирних будинках міста Дніпра в прес-центрі Відкритого розповіли Павло Хобот – голова Асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК «Наш дім» та Андрій Міщенко – голова правління ОСББ «ОБЕРІГ».

Програма сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК у багатоквартирних будинках була ініційована самими ОСББ та громадськими організаціями міста ще у 2016 році. Ініціативу підтримала влада, але, на жаль, постійно виникають якісь проблеми з її реалізацією. Цьогоріч учасники мають сумніви щодо об’єктивності визначення переможців конкурсу у 2019 році.

«Я допомагав декільком ОСББ в оформленні заявок. Ми зробили п’ять майже однакових, чотири з них не пройшли, а одна пройшла. Чому це відбулося — взагалі не зрозуміло», — розповів Андрій Міщенко.

DSC 1848

Також більшість ОСББ в місті мають проблеми із документацією на свої будинки — вона просто відсутня. Майже жоден будинок в Дніпрі не має потібних документів. На це також вимагають фінансування.

«Ми подали електронну петицію, вона зараз на сайті. Ми вимагаємо проведення додаткового конкурсу і додаткового виділення на це грошей. А також 5 мільйонів на поновлення втраченої технічної документації на багатоквартирні будинки міста», — відмітив Павло Хобот.

Підтримати петицію можна тут. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Новомосковську Теплоенерго нараховує борги мешканцям без батарей.

Теги: