Основи роботи з ПК та китайська гімнастика: які дисципліни вивчають студенти Університету третього віку в Дніпрі | Відкритий

Основи роботи з ПК та китайська гімнастика: які дисципліни вивчають студенти Університету третього віку в Дніпрі

Дніпряни елегантного віку мають можливість долучитись до найбільшого в Україні соціального проєкту – «Університет третього віку». Про дисципліни та заходи «навчального закладу» розповіли у пресцентрі Відкритого спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування Дніпровської міськради Юлія Довгалюк та студентка Лідія Сбітенкова.

Університет третього віку в Дніпрі не є навчальним закладом у традиційному розумінні цього слова. Це освітня програма, яка об’єднує чоловіків та жінок поважного віку в групи за інтересами та заняттями, дає їм можливість ділитися власним життєвим досвідом і спілкуватися.

«Університет третього віку є майже в кожному місті України, але наш, у Дніпрі, – наймасштабніший. На сьогодні у нас більше 11 тисяч учасників. Хотілося б трішки похизуватися і згадати, що ми занесені до «Книги рекордів Гіннеса», адже у 2018 році на набережній Дніпра танцювали більше 250 людей пенсійного віку. Досі цей рекорд залишається за нами!» – розповідає Юлія Довгалюк.

Пенсіонери мають можливість відвідувати лекції та практики. Серед дисциплін: основи роботи з комп’ютером, смартфоном або планшетом, українська та іноземні мови, психологія та гуманітарні науки, правознавство, соціологія, політологія, факультет мистецтва, агрономії та здорового способу життя. Відносно нещодавно у програмі з’явилися заняття з китайської гімнастики, яка є ефективним способом профілактики хвороби Альцгеймера.

«Особисто для мене, людини, яка обожнює театри, особливим плюсом є можливість безкоштовно відвідувати вистави. Позитивний настрій нам дарують і прогулянки на теплоході Дніпром. Вони теж абсолютно безкоштовні. У нас проходить велика кількість заходів: «Супер пані», де я перемогла, «Юморина», де теж довелося проявити себе у ролі сценариста та режисера», – ділиться Лідія Сбітенкова.

19 вересня у парку Шевченка відбудеться спартакіада Університету третього віку. Усім пенсіонерам міста пропонують взяти участь у змаганнях з гри у шашки та доміно. Окрім цього на учасників чекатиме майстер-клас з китайської гімнастики, фотовиставка, турнір з дартсу та стрільби з пневматичного пристрою, змагання зі спортивного орієнтування та ще багато цікавого. Організатори радять звернути увагу на показові виступи з гирями, де свою силу продемонструють члени Федерації ветеранів спорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре презентовали мобильное приложение для людей с нарушениями зрения | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: