Освіта у Дніпрі під час карантину: думки викладача та учениці

У Дніпрі, як у всій Україні, з початком карантину учнів та студентів перевели на дистанційний режим здобуття освіти.  Така ситуація зберігається до сьогоднішнього дня. Про це у інтервью Відкритому розповіли викладач Університету імені Альфреда Нобеля Руслан Ключник та випускниця одинадцятого класу навчально-виховного комплексу №57 Влада Ясько.

Онлайн-освіта має свої плюси та мінуси. Як викладач університету, так і випускниця НВК сходяться у тій думці, що в домашніх умовах є більше часу для того, щоб отримати знання. Влада Ясько відзначає, що навантаження на учнів дещо збільшилось під час карантину. Проогулювати уроки не вдається, існує сувора звітність. Руслан Ключник підтверджує ці слова — викладачі перевіряють та фіксують онлайн-присутність студентів.

Серед мінусів дистанційного навчання — зниження рівня соціалізації в середовищі учнів, студентів, а подекуди — і викладачів.

Складання зовнішнього незалежного оцінювання, скоріше за все, пройде у звичному режимі. У той же час захист дипломів пройде в режимі онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадський діяч Владислав Малько розповів про роботу закладів освіти під час карантину.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,