Озеленення не вдалося: у Дніпрі на вулиці Курчатова «загинули» хвойні кущі

У Дніпрі на вулиці Курчатова «загинули» зелені насадження. Про це Відкритий повідомляє з місця подій.

Нещодавно на вулиці Курчатова у Дніпрі, неподалік від вірменської церкви, висадили хвойні кущі. Зараз вони майже повністю засохли, подекуди трапляються здорові зелені насадження. Після дощу причина загибелі кущів стала очевидною: як стало відомо, їхнє коріння було перемотане скотчем.

Місцеві мешканці по-різному відреагували на таке озеленення міста: одні висловлювали своє незадоволення, інші цікавилися, через що таке могло статися. Деякі містяни вирішили дізнатися, до кого можна звернутися з відповідним питанням.

«Я не можу на це спокійно дивитися! Учора йшла вулицею Курчатова по новому тротуару і була вкрай здивована кількістю мертвих кущів хвої, які нещодавно висадили вздовж парку. Рослини просто кинули до ям, не знявши поліетиленову плівку з коріння. Це позбавило їх будь-якого шансу на життя. Як так можна було зробити? Це або тупість та непрофесіоналізм, або цілеспрямовано заподіяна шкода. Організація, яка займалася озелененням, несе відповідальність за таку «роботу»? Хто знає, до кого можна звернутися з цим питанням?», — поцікавилась місцева мешканка Ірина Аушева, додавши, що заступник міського голови Михайло Лисенко пообіцяв, що підрядник замінить ці кущі на інші.

Відомо, що озеленення вулиці Курчатова є частиною реконструкції та окремою умовою тендеру. Слід нагадати, що у квітні 2019 року її почали знову ремонтувати після останнього ремонту, вартість якого становила 134 мільйони гривень. Згідно з тендерною документацією, підрядник повинен був замінити асфальтоване покриття, а також трамвайні колії. Крім того, проєктом було передбачено появу тротуарної плитки, бордюрів та освітлення.

Журналісти Відкритого вирішили дізнатися, у якому стані зараз перебувають зелені насадження.

На вулиці Курчатова з’явилася нова тротуарна плитка.

Уздовж парку працівники висадили хвойні кущі.

Більшість із них загинули.

Відомо, що кущі закопали у землю разом із пакуванням.

Деякі кущі ще досі зелені.

Але здебільшого їхнє гілля жовте, а тому нагадує колосся пшениці.

У кущах навіть оселився мешканець.

Містяни вирішили його підгодовувати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  у Дніпрі на вулиці Короленка поховали дерева.

Оцените этот материал: