Парубій скликав на п’ятницю засідання Верховної Ради

Парубій скликав засідання для підготовки сесії нової Ради. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби парламенту.  

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій скликає перше засідання Підготовчої депутатської групи з-поміж новообраних народних депутатів України. Засідання відбудеться у п’ятницю, 9-го серпня 2019 року, о 14:00.

Відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради України до Підготовчої депутатської групи делеговані представники від політичних партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме:

  • «Слуга народу» — 17;
  • «Опозиційна платформа — за життя» —  3;
  • «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» — 2;
  • «Європейська Солідарність» — 2;
  • «Голос» — 1.

Народні депутати, які реєструвалися кандидатами в одномандатних округах шляхом самовисування, можуть також  делегувати до складу Підготовчої депутатської групи по одному представнику від п’ятнадцяти народних депутатів шляхом подання письмової пропозиції з відповідними підписами.

Парубій скликав на п'ятницю засідання Верховної Ради - рис. 1

Як повідомляв Відкритий, Центральна виборча комісія (ЦВК) оголосила результати позачергових виборів у Верховну Раду 3-го серпня в багатомандатному виборчому окрузі (за списками партій). Згідно з результатами «Слуга народу» за партійними списками отримує 124 місця, «Опозиційна платформа — За життя» — 37, «Батьківщина» — 24, «Європейська солідарність» — 23, «Голос» — 17 мандатів. Нещодавно ми повідомляли, хто представлятиме Дніпро у новому парламенті, а також скільки коштував голос українців на дострокових парламентських виборах.

Нагадаємо, раніше Відкритий писав, що Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Верховна Рада нового скликання не встигне зібратися до 1-го вересня.

Теги: