Переправа через річку: як виглядає понтонний міст у Дніпрі

Про те, як виглядає понтонний міст у Дніпрі, та навіщо він потрібен, Відкритий повідомляє з місця подій.

Понтонний міст у Дніпрі став для містян хорошим місцем для прогулянок. Щодня на ньому зустрінеш багато перехожих: сімейні пари, закохані та компанії друзів прогулюються по ньому, милуючись красою навкруги. З нього можна побачити стрімку річку Дніпро та пройти вздовж споруди до пляжу. Сама конструкція виглядає безпечною, попри те, що її покриття здається трохи зношеним та пошкодженим. Нещодавно тут з’явилося освітлення, тому мешканці міста можуть гуляти навіть у темний період доби.

Відомо, що його звели спеціально для гостей кількох масштабних фестивалів, на які було запрошено багато популярних музичних виконавців. Унікальною локацією для проведення концертів став саме Монастирський острів. До цього місця усі гості заходу можуть дістатися завдяки понтонному мосту, який сполучає вулицю Набережна Перемоги з островом.

Слід нагадати, що раніше Відкритий писав про те, що на головній сцені фестивалю «Джаз на Дніпрі. New story» виступили близько 70 джазових виконавців із різних країн світу. Для того, щоб гостям фестивалю було комфортно, було обладнано паркувальний майданчик та кемпінг. Вже згодом, з 2-го по 4-те серпня, на Монастирському острові відбудеться інший фестиваль під назвою «БеzViz», у якому візьмуть участь українські та закордонні музиканти.

pontonnyj most01

Понтонний міст у Дніпрі сполучає Набережну Перемоги з Монастирським островом.

pontonnyj most

Щодня по мосту прогулюються багато людей.

pontonnyj most02

З нього можна побачити те, що відбувається навкруги.

pontonnyj most 1

Люди милуються красою цього чудового місця.

pontonnyj most06

Нещодавно на понтонному мосту встановили освітлення.

pontonyj05

Міст виглядає надійним.

pontonnyj mostshh04

На це місце часто приходять містяни.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі почали користуватися безкоштовним річним транспортом.

Теги: