Переселенці Павлограду звернулись до суду з вимогою скасувати дискримінаційний тариф – Відкритий

Переселенці Павлограду звернулись до суду з вимогою скасувати дискримінаційний тариф

Про дискримінаційні тарифи для переселенців Павлограду говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з юристом ГО “Правозахисна група “СІЧ”  Володимиром  Плетенко та багатодітною мамою, переселенкою Тетяною Малєванець. 

Тариф для переселенців, що проживають у транзитних містечках був встановлений у 2017 році в розмірі 1,40 копійок. Проте для гуртожитків, де мешкають не переселенці, ця сума становить – 90 копійок.  Саме це стало каменем спотикання.

“Допомоги, яку ми отримуємо від держави не вистачає, щоб заплатити за комунальні послуги. А тут ще й такі тарифи встановлюють. Більшість переселенців або накопичують борги і продовжують жити у модульному містечку, або шукають собі інше помешкання,” – розповідає пані Тетяна.

 

Переселенці Павлограду звернулися по допомогу до ГО “Правозихисна група “СІЧ”. І юристи організації подали позов на комісію, яка встановлює такі тарифи.

“Отже, чекаємо суду та віримо у верховенство права. Адже така складна ситуація склалася поки що тільки в Павлограді. Очевидно тут питання ще й у місцевій владі. Яка відмовляється покривати частину оплати  за комунальні послуги для переселенців,” – говорить Володимир Плетенко.

Теги:

Оцените этот материал: