«Перезавантаження 2022»: у Дніпрі відбудеться фестиваль авто та мотокультури 

Виставка ексклюзивних авто, трюк-батл та мото-слалом. У суботу з 10:00 до 18:00 у Дніпрі відбудеться фестиваль «Перезавантаження 2022». Захід безкоштовний як для учасників, так й для глядачів. Однак, бажаючі можуть зробити внески. 

Про це Відкритому розповів організатор фестивалю, голова Профспілки автомобілістів і перевізників Дніпропетровщини Михайло Тонконогий.   

Михайло Тонконогий

Михайло Тонконогий

18 червня, в суботу, на парковці ТРЦ Караван, пройде благодійний фестиваль авто та мотокультури «Перезавантаження-2022». Початок об 10:00, триватиме захід до 18:00.

У програмі виставка автомобілів, трюк-батл, мото-слалом, конкурси з призами для глядачів та учасників. А головне: дружба та позитивні емоції від першого в цьому сезоні крутого івента й одночасно благодійність. Участь безкоштовна як для учасників, так й для глядачів.

«На території проведення фестивалю будуть стояти скриньки для пожертвування. Ми збираємо на покупку чергового автобуса для посилення темпів евакуації мирного населення з гарячих точок на сході України. На сьогодні нами вже вивезено більше 4 тисяч людей. И ми не хочемо зупинятися», – розповів організатор фестивалю.

  • Реєстрація на участь у фестивалі для автомобілістів:

https://forms.gle/PpVafBt9QT3782YY6

  • Реєстрація для мотоциклістів і мопедистів:

https://forms.gle/FP9b6jvx2SQ2MsoZ9

Деталі дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Дерусификация идет полным ходом: в Днепре переименуют более двух десятков топонимов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,

Підпишись на Відкритий: