Пляжний сезон на старті: рекомендації відпочивальникам дають рятівники Дніпра | Відкритий

Пляжний сезон на старті: рекомендації відпочивальникам дають рятівники Дніпра

 З 1 червня офіційно розпочався пляжний сезон. Які правила поводження на воді та пляжах Дніпра, а також про нові умови відвідування зон відпочинку, розповідали рятівники Дніпра у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

Літо – час активного відпочинку. Багато людей віддають перевагу відпочинку на водоймах.  Але не завжди при цьому на відповідному рівні дбають про власну безпеку. З метою запобігання нещасним випадкам на воді, рятувальники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області перевіряють пляжі та водойми.

 

“У місцях, визначених для купання, не можна запливати за буйки, попереджувальні знаки; стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього. А також підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.  Дітям небезпечно купатися без супроводу дорослих і заходити глибше, ніж до поясу, якщо вони не вміють плавати. А також категорично забороенно вживати алкогольні напої на пляжах,” – розповідає  начальник водолазно-рятувальної групи Головного управління ДСНС України Максим Гриценко. 

Крім того, водолази мають перевіряти дно водойм та чистити його від небезпечних предметів та буруду. А також встановлювати буйки, за які запливати заборонено.

“Пляжі мають бути облаштовані медпунктом, у якому чергують лікарі та фельдшери, рятувальним постом,  на якому  чергує професійний рятувальник, під уважним наглядом якого знаходяться відвідувачі під час роботи пляжу з 8-9 ранку до 18:00 вечора”, – говорять рятівники. 

Через карантинні обмеження, на початок пляжного сезону, існують правила безпеки на пляжі  – соціальна дитсанція та масочний режим. Також рятівники попереджають, якщо ви відчуваєте перші симптоми недуги – залишайтеся вдома та зверніться до лікаря. І бережіть себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Днепре спасатели доставали 5-месячного малыша из запертого автомобиля 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: ,