ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ САЙТА «ВІДКРИТИЙ»

ВСТУП

Ваша конфіденційність важлива для сайта «Відкритий». Спеціально для своїх користувачів адміністрацією сайта «Відкритий» була розроблена Політика конфіденційності. Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі — «Політика конфіденційності») діє відносно всієї інформації, яку сайт «Відкритий» (далі — «Сайт»), розташований на доменному імені www.opentv.media, може отримати про Користувача під час використання Сайту, програм і продуктів Сайту.

Політика конфіденційності діє для усіх веб-сайтів, продуктів (програм для ЕОМ — далі «Додатки»), проектів, що належать Сайту «Відкритий». В окремих випадках сайт «Відкритий» залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних продуктів, а також у будь-який час корегувати Політику конфіденційності на свій розсуд.

Для зручності користування сайтом «Відкритий» на ньому можуть міститися посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за Політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у Вас є питання або сумніви з приводу Політики конфіденційності, Ви завжди можете зв’язатися з керівництвом сайту «Відкритий» за наступними адресами електронної пошти:

Актуальна адреса Сайту «Відкритий» станом на 6 листопада 2018 р.https://opentv.media (посилання)


КОНТЕНТ ВІД КОРИСТУВАЧІВ
(У тому числі коментарі Facebook, що можуть бути вбудовані у записи за допомогою плагіну )

Ми надаємо вам можливість брати участь у дискусіях на Сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку Ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним нами у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.

Якщо Ви вирішили брати участь у громадській дискусії, Ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана Вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку Ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів.

Якщо Ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з Сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.

Вищезазначене стосується також соцмереж Google+, Twitter, а також мессенджера Telegram .


ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ДОСТОВІРНІСТЬ ОТРИМАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб’єктність користувачів.

Інформація, яка може бути оброблена в процесі взаємодії з користувачем продуктів (далі — «Користувач») Сайту:

 • Інформація, що надається Користувачами соціальної мережі Facebook. Під час використання Програми може використовуватися надана Користувачем особиста інформація. Обсяг вищевказаної інформації не перевищує обсяг інформації, що вказується зареєстрованим користувачем Facebook зазначеної при взаємодії з Facebook.
 • Інформація про відвідування. При доступі до Служб сайту «Відкритий» через броузер, програму або інший клієнт сервери сайту «Відкритий» автоматично записують певну інформацію. Ці журнали сервера можуть містити інформацію про веб-запити, IP-адресу, типи і мову броузера, дату і час запиту, а також містити один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити броузер або аккаунт Користувача.
 • Користувацькі повідомлення. Коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Програми відправляє повідомлення, у тому числі в служби підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування Програм та Сервісів сайту «Відкритий».
 • Для зв’язку з Користувачем з питань роботи Програми може використовуватися адреса електронної пошти надана Користувачем.

«Відкритий» не контролює сайти, які використовують програми, продукти та інші Служби сайту «Відкритий». Ці сайти можуть розміщувати на Вашому комп’ютері власні файли cookie, можуть збирати дані або запитувати у користувачів Facebook особисту інформацію, надану останніми на свій страх і ризик. Крім цього, інформація, що надається Користувачами соціальної мережі Facebook може бути використана в наступних цілях:

 • Підтримка, захист і удосконалення Додатків і Служб сайту «Відкритий».
 • Захист прав та власності сайту «Відкритий» та Користувачів.

Цим підтверджується, що використання інформації, зазначеної Користувачем, дозволено для цілей передбачених Політикою конфіденційності Сайту.


НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

«Відкритий» надає доступ до особистої інформації іншим компаніям і приватним особам, які не мають відношення до сайту «Відкритий», лише за таких обмежених обставин:

 • Має місце наявність дозволу Користувача. Для передачі будь-якої конфіденційної інформації сайту «Відкритий» потрібна явна згода Користувача.
 • «Відкритий» надає такого роду інформацію дочірнім і афільованим компаніям, а також іншим довіреним організаціям та особам тільки з метою обробки інформації від нашого імені.
 • «Відкритий» має підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації необхідне для:
  1. Дотримання будь-яких чинних законів, постанов, або дійсного запиту з державних органів.
  2. Розслідування потенційних порушень.
  3. При виявленні і запобіганні шахрайським діям, а також вирішенні проблем безпеки та усунення технічних неполадок.

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

«Відкритий» вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

Сайт «Відкритий» надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам та підрядникам Сайту, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, що виконуються від імені нашого медіа-ресурсу.


ЗМІНА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Користувач, використовуючи Програми, прийняв умови Політики конфіденційності сайту «Відкритий» і враховує, що Політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до Політики конфіденційності, публікуються сайтом «Відкритий» на Цій сторінці.


ЗВЕРНЕННЯ ДО КОРИСТУВАЧІВ

Сайт «Відкритий» з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує наш Сайт. Зібрані сайтом «Відкритий» данні, зберігаються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України.


Для питань щодо Політики конфіденційності, Користувач може зв’язатися з адміністраторами сайту «Відкритий», використовуючи наступні адреси електронної пошти: [email protected], [email protected]


Остання редакція: 6 листопада 2018 р.