Поліцейська з Дніпропетровщини пройшла відбір до участі в миротворчих операціях ООН

Поліцейську з Дніпропетровщини включили в ряди резервістів миротворчих операцій ООН. Про відбір та гендерні квоти ООН в інтерв’ю Відкритому розповіла начальниця сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області Дарія Полич.

Дарія разом зі своїм колегою пройшли довготривалий відбір та офіційно стали резервістами миротворчих операцій з підтримки миру та безпеки Організації Об’єднаних Націй.

«Після так званого внутрішнього відбору Міністерства внутрішніх справ, рік тому було визначено 125 кандидатів. Вже восени цього року, під час двух тижнів підготовки та екзаменаційних відборів в миротворчому центрі, обрали з усіх 60 поліцейських, з яких 8 — жінок. Тепер, впродовж 2-х років ми стали резервістами миротворчих операцій з підтримки миру та безпеки ООН і це означає, що кожного можуть долучити до операції з підтримки миру та безпеки на термін від 1 року. Зазвичай миротворці їдуть в одну з постконфліктних країн допомогати місцевим поліцейським. Мене наприклад, можуть вдолучити до операції на Кіпр або у Південний Судан. І ще зазначу, що жінки поліцейські мають більше шансів стати миротворцями, оскільки нас в резерві набагато менше ніж чоловіків. Однак в ООН є певні гендерні квоти на участь жінок в миротворчих операціях, які збільшуються кожного року. В планах ООН до 2028 року збільшити кількість жінок поліцейських в міссіях до 38%. Нажаль, у нас на сьогодні навіть немає такої кількості жінок-кандидаток», — розповіла Дарія Полич.

Детально про всі етапи відбору: володіння англійською, водіння транспорту та вправи зі стрільби в повному інтерв’ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Сімейна лікарка з Дніпра розповіла приклади перебігу COVID-19 у щеплених та ні.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,