Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку

У Дніпрі проводять Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Україна. Перемога. Діти». До нього долучилося понад 70 юних художників з Дніпропетровщини від 4 до 18 років. 

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 1

«Мета нашого конкурсу – привернути увагу світової спільноти до війни в Україні. Хочемо дати дітям змогу проявити свої творчі таланти. Юні художники часто помічають незвичні сюжети. А ще вони зараз дуже швидко дорослішають», – зазначила заступниця начальника управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Людмила Кудряшова.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 2

Конкурс проходить у три етапи. Нині триває перший тур. Журі оцінює надіслані онлайн роботи юних художників. За декілька днів планують оголосити переможців та призерів у трьох вікових категоріях: 4-7, 8-12 та 13-18 років.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 3

За таким же принципом проведуть другий і третій тури. Діти надсилатимуть малюнки, журі обиратиме переможців та призерів. Наприкінці за результатами усіх турів визначать володарів Гран-прі. Їх планують заохотити професійними графічними планшетами.

Серед членів журі відомі художники, галеристи, дизайнери, колекціонери. Вони представники різних країн: України, Португалії, Аргентини, Німеччини, Болгарії, Польщі.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 4

Одна з ініціаторок та членкиня журі конкурсу – директорка Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура Яна Куницька. Вона зазначила, що у першому турі малюнки надсилали не лише діти з Дніпра та області. Географія широка – є учасники з Рівного, Одеси, Івано-Франківська, Харкова, Дубно, Полтави.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 5

«Запрошуємо брати участь в нашому конкурсі і діток з Європи, Америки. А ще маленьких українців, які виїхали з мамами закордон. Всіх бажаючих будемо раді бачити», – додала Яна Куницька.

Яна Куницька

Яна Куницька

Директор Музею українського живопису Сергій Бурбело зізнається, що важко оцінювати дитячі роботи. Деякі торкаються глибини душі та дивують майстерністю навіть професійних художників.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 3

«Трапляються просто неймовірні композиції. Найчастіше діти зображають воїнів, українських дівчат у вишиванках, лелек, янголів, які закривають крильми постраждалі міста нашої країни», – сказав Сергій Бурбело.

Понад 70 юних художників Дніпропетровщини подали свої роботи на Міжнародний конкурс малюнку - рис. 7

Взяти участь у проєкті, ознайомитися з роботами учасників та проголосувати за малюнок можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: «Маємо бути ефективним тилом»: голова Павлоградської РВА про поточну ситуацію.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: ,