«Потрібні люди зі спеціальними навичками», – Андрій Шульга розповів про тероборону «Схід»

Сапери, медики, снайпери – наразі до ТРО потрібні люди  з професійними навичками. Сили тероборони на Дніпропетровщині укомплектовані майже на 100%. 

Про це в пресцентрі телеканалу Відкритий розповів представник регіонального управління сил ТРО «Схід» Андрій Шульга.   

Андрій Шульга

Андрій Шульга

Сили територіальної оборони укомплектовані майже на 100%. Однак, бажаючі долучитися до захисту нашої області досі є, хоч й їх кількість поменшала у порівнянні з початком війни.

«Зараз нас цікавлять саме ті люди, які мають навички спеціальні: сапери, медики, снайпери. Нашій області пощастило в плані розташування, бо з початку війни у нас був час навчати як індивідуально, так й групами: вогнева підготовка, тактична медицина, взводні та ротні тактичні навчання та інше», – пояснив Андрій Шульга.

З початку війни до тероборони Дніпропетровщини активно долучаються жінки, наразі їх близько 10% від загального складу.

«В основному це медики, які мають досвід. Та й ті жінки, хто його не мають – все одно хочуть захищати Батьківщину як тільки можна. Тож вони наразі виконують ті чи інші функції», – розповів Андрій Шульга.

За словами представник регіонального управління сил ТРО «Схід», ті, хто не пішов до лав ЗСУ або ТРО – пiдтримують як можуть: привозять спецодяг, обмундирування, допомагають робити блок-пости, готують їжу захисникам, рятують вимушених переселенців.

Детальніше про тероборону, світломаскування та інформаційну безпеку дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Валентин Резниченко: «Хороший признак – в область возвращаются аисты».

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,