Премия “Золотой хрен”: наградили автора худшего описания полового акта в украинской литературе | Відкритий

Премия “Золотой хрен”: наградили автора худшего описания полового акта в украинской литературе

Премию “Золотой хрен-2019” выиграл писатель Василий Слапчук. Его признали автором, который хуже всего описал половой акт в украинской литературе за прошедший года. Об этом сообщили  в Facebook-аккаунте премии.

В его книге “Роман & Роман” есть следующий отрывок: “Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним… Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва… Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку. Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо.
«Ні, — кажу подумки, — народ так довго не витримає»”.

Премия «Золотой хрен» — это награда за худшее описание («неуместное, грубое, лишенное вкуса») сексуальной сцены в художественных текстах современной литературы.

Награждение победителя. Премия “Золотий хрін”.

Теги:

Оцените этот материал: