Пресофіцерка військової частини Нацгвардії з Дніпра — про журналістику в умовах воєнного часу

Спочатку навчання у видавничій та військовій кафедрах, а потім – посада пресофіцерки військової частини Національної гвардії. 

Як поєднати службу з журналістикою, також з якими викликами довелося зіткнутися після 24 лютого, Відкритому розповіла пресофіцерка військової частини Національної гвардії України Ольга Вільхова.   

Ольга Вільхова

Ольга Вільхова

Ольга Вільхова навчаючись на кафедрі видавничої справи та редагування ДНУ ім. Олеся Гончара паралельно вступила до військової кафедри Дніпровської політехніки.

«Вже йшла війна в Україні, тому я вирішила, що не можу бути осторонь цих подій та просто журналістики не достатньо. Мені боліло за Україну. Потім, після навчання, мені запропонували посаду пресофіцерки військової частини Національної гвардії. Тому, на посаді я працюю півроку, я молодий спеціаліст», – розповіла Ольга Вільхова.

До гендерного питання — за офіційною довоєнною статистикою в Мінобороні жінок було 12%, каже Ольга Вільхова. Однак, наразі ця цифра набагато більша.

«Якщо говорити про офіцерів груп інформації та комунікації, то це переважно жінки. Але нам дають завжди свободу вибору. Ми на рівні з чоловіками в Україні. Дівчат в армії не ображають, доповідаю. Інколи, над нами трусяться і це починає трошечки підбурювати доводити, що ми не беззахисні і такі ж сильні та сміливі», – зауважила пресофіцерка військової частини Національної гвардії України.

Часто Ользі доводиться спілкуватися з пораненими захисниками та їхніми родичами, і це, по її словам, одночасно складно й в той же час підстьобує.

«Коли телефоную рідним, приємно казати, що їхній чоловік або син живий і чути радість. Але більше до вподоби мені емоційний стан поранених, бо вони вражають своєю незламністю, силою духу та позитивом. Пишаюся кожним військовим», – каже пані Ольга.

Про неймовірну історію кохання пресофіцерки та військового – дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Запрет салютов, фейерверков и петард: Кабмин Украины рассмотрит новый законопроект.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: