Пресофіцерка військової частини Нацгвардії з Дніпра — про журналістику в умовах воєнного часу
Спочатку навчання у видавничій та військовій кафедрах, а потім – посада пресофіцерки військової частини Національної гвардії.
Як поєднати службу з журналістикою, також з якими викликами довелося зіткнутися після 24 лютого, Відкритому розповіла пресофіцерка військової частини Національної гвардії України Ольга Вільхова.
![Ольга Вільхова](https://opentv.media/wp-content/uploads/2022/06/IMG_7384.jpg)
Ольга Вільхова
Ольга Вільхова навчаючись на кафедрі видавничої справи та редагування ДНУ ім. Олеся Гончара паралельно вступила до військової кафедри Дніпровської політехніки.
«Вже йшла війна в Україні, тому я вирішила, що не можу бути осторонь цих подій та просто журналістики не достатньо. Мені боліло за Україну. Потім, після навчання, мені запропонували посаду пресофіцерки військової частини Національної гвардії. Тому, на посаді я працюю півроку, я молодий спеціаліст», – розповіла Ольга Вільхова.
До гендерного питання — за офіційною довоєнною статистикою в Мінобороні жінок було 12%, каже Ольга Вільхова. Однак, наразі ця цифра набагато більша.
«Якщо говорити про офіцерів груп інформації та комунікації, то це переважно жінки. Але нам дають завжди свободу вибору. Ми на рівні з чоловіками в Україні. Дівчат в армії не ображають, доповідаю. Інколи, над нами трусяться і це починає трошечки підбурювати доводити, що ми не беззахисні і такі ж сильні та сміливі», – зауважила пресофіцерка військової частини Національної гвардії України.
Часто Ользі доводиться спілкуватися з пораненими захисниками та їхніми родичами, і це, по її словам, одночасно складно й в той же час підстьобує.
«Коли телефоную рідним, приємно казати, що їхній чоловік або син живий і чути радість. Але більше до вподоби мені емоційний стан поранених, бо вони вражають своєю незламністю, силою духу та позитивом. Пишаюся кожним військовим», – каже пані Ольга.
Про неймовірну історію кохання пресофіцерки та військового – дивіться у відео.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Запрет салютов, фейерверков и петард: Кабмин Украины рассмотрит новый законопроект.
Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.
Теги: День журналіста України