Президент Зеленський показав, де його знайти

Володимир Зеленський повідомив про те, де його можна знайти у соціальних мережах, щоб отримувати правдиву інформацію. Про це Відкритий дізнався з офіційної сторінки голови держави у Facebook.

Сьогодні, 9-го серпня, на своїй сторінці у Facebook президент України Володимир Зеленський розповів про те, що зараз почали поширюватися фейки, які стосуються діяльності у соціальних мережах, а точніше — створюватися сторінки Офісу Президента, нібито прес-служби. Таким чином, обрати з усього розмаїття сторінок одну правильну дійсно складно. Він вирішив показати, де їх можна знайти.

«Ми з цим боремося. Щоби зняти питання, нагадую: офіційних сторінок у соцмережах наразі три. Підписуйтеся, де кому зручно: FacebookTwitter та Telegram», — написав Володимир Зеленський.

Слід нагадати, раніше Володимир Зеленський залишав повідомлення про те, що останнім часом люди почали поширювати фейки, тому він вирішив застерегти виборців перед парламентськими виборами, щоб вони випадково не помилилися, обравши якусь фірму, зареєстровану під виглядом політичної партії.

Zelenskij Prezident Ukrainy

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський пояснив, що як голосувати за мажоритарників.

Теги: