Природа у великому місті: зелена зона на житломасиві Ломівський

Як дніпрянам відпочити на природі та при цьому не їхати далеко за місто — розповість Відкритий. Ми підготували добірку куточків природи, що знаходяться у межах Дніпра. Сьогодні розповімо про зелену зону та пляж на житловому масиві Ломівський.

Позаду вже половина літа, ви ще не були у відпустці, а душа просить відпочинку та єднання із природою? Або відпустка вже давно пройшла, а ви вже знову втомилися? Якщо немає можливості поїхати кудись далеко, то знайти затишні зелені куточки для релаксу можна і в Дніпрі.

Однією із таких зелених зон у межах міста є лісовий масив на ж/м Ломівський (колишній Фрунзенський). Основну територію займають насадження листяних та хвойних дерев. Тут можна прогулятися у лісі, покататися на велосипеді чи влаштувати пікнік. Територія лісопарку майже не облаштована звичною нам парковою інфраструктурою, але це лише додає їй своєрідної атмосфери та схожості на справжній ліс.

Для любителів пляжного відпочинку тут є невеличкий канал, який впадає у річку Дніпро. На узбережжі каналу є місця для відпочинку, містки для риболовлі, кафе, а також здаються в оренду альтанки. Магазини та кіоски на території відсутні, тому потурбуватися про перекус варто заздалегідь.

Хоч до міста та доріг зовсім недалеко, шуму від мегаполіса тут майже не чути. У лісовому масиві ростуть гриби, бігають дрібні лісові звірі та співають птахи.

Зона відпочинку знаходиться фактично за житловим масивом Ломівський, а саме біля в’їзду на Кайдацький міст. Дістатися сюди найзручніше власним транспортом, можна навіть приїхати на велосипеді. Також з центру міста можна доїхати на маршрутних таксі №23 та №124а, а з площі Старомостової — автобусом №125 та трамваєм №19. Їхати потрібно до зупинки «вулиця Шолохова», а потім пройти пішки близько десяти хвилин у напрямку каналу та річки Дніпро.

frunzensk

Затишна зона відпочинку у Дніпрі на ж/м Ломівський

frunzenskij1

Куточок майже незайманого лісу

frunzenskij

На березі каналу є пляж

frunzenski

… місця для рибалок

frunz

… альтанки для відпочинку

frunzensik1j

Лавки та ліхтарі тут не всюди, але це не псує вигляду лісового масиву

frunzenskij3

Своєрідна «недоглянутість» робить парк схожим на справжній ліс

frunzenskij2

Тут можна знайти хвойні дерева

frunzenskij4

Навіть у Дніпрі є затишний куточок для відпочинку від міського шуму

frunzenskij6

Серед дерев можна сховатися від міської метушні

20190811 130420 IMG 1376 2

Не смітіть у лісі!

Зауважимо, канал не є офіційним місцем для купання. Тут немає облаштованого пляжу, туалетів та роздягалень.  Офіційних перевірених пляжів у Дніпрі лише три: на Монастирському острові, у парку Сагайдак та на житловому масиві Придніпровськ.

Відкритий хоче нагадати відпочивальникам про правила поводження на природі: не залишайте сміття та бережіть лісові насадження від пожеж. Також варто бути уважним під час відпочинку на воді, не купатися у стані алкогольного сп’яніння та уважно слідкувати за дітьми.

Теги: