Пристрасті навколо реконструкції Нового мосту у Дніпрі: Мішалов закликав обмежити можливість виїзду Філатову за кордон

Сьогодні, 5-го серпня, колишній секретар міської ради Дніпра закликав правоохоронців обмежити можливість пересування міського голови Бориса Філатова за межі України. Як повідомляє Відкритий, відповідне звернення він зробив після звинувачень з боку мера Дніпра.

Зокрема, Борис Філатов назвав родину Мішалових недобросовісними підрядниками під час виконання робіт з реконструкції Нового мосту.

«Подивіться, у якому стані балки. Точніше, вони просто відсутні. Вони гнилі усередині. Я ще раз повторюю — це мій хрест. Я це зробив, тому що краще зробити та шкодувати (а я розумію, що шкодувати доведеться у будь-якому разі), аніж не зробити взагалі. Після того, як ми корегували проєкт, на жаль, відбулась зміна підрядників. Перший із них виявився максимально недобросовісним. Ще буде окрема історія про те, як ми будемо з ними розбиратися. Я говорю це відкрито, публічно. Я хотів би, щоб родину Мішалових посадили до буцегарні. Тому що зараз, після того, як ми змінили підрядника і я написав на них заяву до прокуратури про порушення кримінальної справи, відкрито кримінальну справу і колишній директор колишнього підрядника знаходиться під домашнім арештом», — говорив Борис Філатов.

У свою чергу В’ячеслав Мішалов пообіцяв розкрити схеми під час реконструкції мосту вже з боку міського голови.

Пристрасті навколо реконструкції Нового мосту у Дніпрі: Мішалов закликав обмежити можливість виїзду Філатову за кордон - рис. 1

Відкритий наводить слова екссекретаря міськради повністю.

«Дорогий колишній мер Борис Альбертович Філатов! У цій фразі немає жодної помилки. Дорогий тому, що ти дуже дорого обходишся місту. Мер, тому що так і не став градоначальником, якого б шанували та цінували містяни та профіль якого б вигравірували на гранітній колоні перед входом до міської ради. А колишній тому, що ти ще не зрозумів, але тобі вже пора шукати місце на карті, звідки немає екстрадиції. Або, як мінімум, шукати єврейські корені. Ну а тепер по суті. Я, Мішалов В’ячеслав Дмитрович, представник сім’ї Мішалових, яких ти публічно хочеш посадити до в’язниці, публічно декларую наступне. Перше. Я пішов з посади секретаря Дніпровської міськради два роки тому добровільно. Пішов тихо та спокійно, знаючи, що ти хвилювався, щоб я не сказав нічого зайвого. І я не сказав, пішов, закрив двері і забув про тебе. Я мовчав два роки через бридливість до тебе. Але ти, розуміючи, що каса близько, і тобі доведеться розраховуватися за ті речі, що ти наробив, нічого розумнішого не знайшов, як зачепити мене через два роки. Але битись так битись. Моя принципова позиція на сьогодні така: зробити все, щоб твої схеми по будівництву моста, по будівництву метро, по взятих кредитах на шию міської ради були монотонно та спокійно розкладені та дуже якісно донесені. Я звертаюсь до всіх ЗМІ, що я готовий давати дуже якісні коментарі з даних питань. Мої контакти залишу в титрах до даного відео. Також я звертаюсь до слідчих органів, силовиків і правоохоронців. Звертайтесь. Я вже зараз просив би обмежити виїзд Філатова Бориса Альбертовича за межі України. Цей хлопець може втекти, він таке вже робив. А тепер поїхали!».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Президент Зеленський та міський голова Філатов побилися об заклад щодо термінів добудови Нового мосту.

Теги: