Про ремонт автошляхів, обмежений рух та блокпости на Дніпропетровщині 

Який ремонт доріг триває на Дніпропетровщині? Які шляхи не в проїзному стані? Чому треба серйозно ставитися до блок-постів?

Про це Відкритому розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 

Олександр Коломійцев

Олександр Коломійцев

Вся дорожня інфраструктура Дніпропетровщини стабільно працює. На жаль, за словами Олександра Коломійцева одна ділянка траси Н-23, яка проходить від міста Кривий Ріг до Нікополя – тимчасово не в проїзному стані.

Тим часом, на Дніпропетровщині тривають ремонтні роботи доріг.

«Зараз ми проводимо ремонтні роботи на дорогах, йдеться виключно про ямковий ремонт критичних ділянок. Ремонти проводимо в межах експлуатаційного утримання, ліквідовуємо аварійну ямковість гарячим асфальтобетоном. Наша мета – забезпечити безпечний проїзд автошляхами області. Дніпропетровщина на сьогодні є логістичним хабом який забезпечує евакуацію біженців та переміщення гуманітарних вантажів. У 2022 році Службою автодоріг було заплановано оновлення 450 км автошляхів державного значення різних категорій – міжнародних, національних, регіональних та територіальних. Це більше 20 доріг Дніпропетровщини які мали отримати нове сучасне дорожнє покриття. Після нашої Перемоги ми обов’язково відновимо Велике Будівництво і реалізуємо всі плани – спорудження доріг, мостів та їх капітального відновлення!», – розповів Олександр Коломійцев.

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області також нагадує, що в регіоні діє комендантська година з 22:00 до 5:00, тому варто розраховувати свій час при плануванні маршруту. До того ж, на державних дорогах проходить перевірка документів.

Під час проходження блокпосту громадяни мають:

  • Завчасно приготувати документи – посвідчення водія, паспорти, документи на автомобіль
  • Зменшити швидкість
  • Вимкнути фари
  • Увімкнути аварійне світло
  • Не вести відео та фото зйомку
  • Без дозволу військових не виходити з авто
  • Чітко відповідати на питання
  • Буди готовими на вимогу відкрити багажник
  • Після огляду продовжити рух і не набирати швидкість різко

«Якщо ви плануєте поїздку на далеку відстань чи за межі області і вам потрібна інформація щодо стану доріг, звертайтесь до нашої цілодобової диспетчерської служби за телефоном️0 (95) 009 70 90. Ми з початку війни працюємо для вас кожного дня», – нагадав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Детальніше дивіться у відео.

ИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: На Днепропетровщине презентовали книгу посвященную достопримечательностям Каменского района.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , , , ,