Прояв неповаги чи бунт: у центрі Дніпра не всі підприємці розмістили прапор України

У Дніпрі з нагоди святкування Дня Прапору та Незалежності України на центральному проспекті мали з’явитися прапори. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на відповідне рішення міського голови.

Мали, але на центральному проспекті Дмитра Яворницького майже на жодному із закладів так і не з’явився прапор України. Що це — прояв неповаги чи бунт? Раніше ми вже писали, що дане рішення викликало обурення деяких підприємців. Так, в одній із груп у Facebook Марина Коноваленко розмістила допис про те, що до неї прийшли інспектори із проханням встановити прапор України перед входом. У коментарях розгорнулося жваве обговорення. Серед дніпрян були ті, хто підтримував подібне рішення, та ті, хто вважав, що таких вимог не може бути в обов’язковому порядку.

Нагадуємо, що після того, як рішення підписав Борис Філатов, інспектори відділу «Благоустрою міста» відправилися сповіщати про це власників закладів, розташованих на центральних проспектах. Так, прапори в обов’язковому порядку мали з’явитися на проспекті Дмитра Яворницького та на вулиці Січеславській Набережній від Державного цирку і до Мерефо-Херсонського мосту. Також за бажанням їх могли розмістити інші власники магазинів та містяни.

20190412 111132 DIP 7980

Попри офіційне рішення, майже усі підприємці проігнорували його. Прапори України з’явилися на державних установах, але на корпусі ДНУ імені Олеся Гончара прапор відсутній.

Теги: