Реконструкція проспекту Героїв стала одним із найбільших проєктів міської влади Дніпра

У Дніпрі зараз триває реконструкція проспекту Героїв. Вона стала одним із найбільших проєктів міської влади з ремонту дорожнього покриття. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

Зараз у Дніпрі триває реконструкція проспекту Героїв на ділянці від вулиці Космічної до бульвару Слави. Відомо, що комплексне оновлення там не проводилося впродовж кількох десятиліть, тому не можна було обійтися латковим ремонтом.

Реконструкція проспекту Героїв стала одним із найбільших проєктів міської влади Дніпра - рис. 1

Борис Філатов.

«Ремонт проспекту Героїв є одним із найбільших проєктів міської влади з ремонту дорожнього покриття, адже проспект у найширшій своїй частині — близько 30 метрів. Цей ремонт робиться не лише шляхом заміни асфальтного покриття. Я приїхав також, щоб перевірити, якою є ситуація з виносною торгівлею, майбутніми стовпами освітлення. Думаю, зроблено все буде добре», — сказав Борис Філатов.

Виконання ремонту відбувається за всіма стандартами. Спочатку робітники поклали нові бордюри, а наразі продовжують знімати асфальт. Надалі будуть накладати вирівнювальні шари, а після цього — основне асфальтне покриття. Також важливою складовою є острівці безпеки. Пізніше робитимуть ремонт і на прилеглій території.

«Дорога справді була в жахливому стані. Нехай роблять, хоч дорога буде нормальна. Якось потерпимо», — розповів місцевий мешканець Дмитро.

Коли завершиться реконструкція першої частини проспекту, тоді перейдуть до другої, а точніше до території від бульвару Слави до провулку Добровольців. Наразі відомо, що тут планують прокласти тролейбусну мережу.

Реконструкція проспекту Героїв стала одним із найбільших проєктів міської влади Дніпра - рис. 2

Працівники поклали бордюри, а зараз продовжують знімати асфальт.

Реконструкція проспекту Героїв стала одним із найбільших проєктів міської влади Дніпра - рис. 3

Ремонтні роботи тривають.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як проходить капітальний ремонт проспекту Героїв у Дніпрі.

Теги: