«Річкові трамваї» у Дніпрі здійснюють перевезення пасажирів у борг

У Дніпрі комунальне підприємство Дніпровської міської ради 26 липня оголосило тендер на послуги з перевезення пасажирів річковим транспортом, хоча самі перевезення розпочалися на день раніше. Про це повідомляє Відкритий, посилаючись на тендер, розміщений на сайті публічних закупівель «ProZorro».

Згідно з тендерною документацією, КП «Міські причали» Дніпровської міської ради шукає підрядника, який буде здійснювати перевезення містян річковим транспортом з одного берега на протилежний. Очікується, що послуга обійдеться міському бюджету в 1 800 000 гривень. Перевезення будуть здійснюватися до 14 вересня поточного року.

Відомо, що підрядники можуть подавати тендерні пропозиції до 10-го серпня включно.

Цікаво, що самі перевезення здійснюються з 25 липня, про що Відкритий повідомляв із посиланням на повідомлення міського голови Дніпра Бориса Філатова. Крім того, директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев в ефірі Відкритого повідомляв про те, що перевезення обійдеться міському бюджету приблизно в 2 мільйони гривень.

Таким чином, міська влада призначила перевізника до проведення тендеру.

«Річкові трамваї» у Дніпрі здійснюють перевезення пасажирів у борг - рис. 1

Нагадаємо, 12 липня президент України Володимир Зеленський та міський голова Дніпра Борис Філатов побилися об заклад про те, що капітальний ремонт Нового мосту буде завершено до 14 вересня 2019 року. Для того, щоб виконати умови парі, міська влада вирішила перекрити Новий міст і здійснювати перевезення містян річковим транспортом. Якщо Новий міст вчасно не відремонтують, Борис Філатов заявив, що готовий написати заяву про звільнення.

Теги: