Рік роботи Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Дніпрі

Уже рік як на Дніпропетровщині функціонує Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції. Окрім нашої, воно здійснює свою діяльність на території ще двох областей: Запорізької та Кіровоградської. За рік роботи було стягнуто 1 млрд 647 млн аліментних платежів, ліквідовано заборгованість із заробітної плати на суму близько 132 млн грн та введено безліч новацій.

Про це в пресцентрі Відкритого розказав керівник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Дніпрі Іван Легостаєв.

Минулого року понад 345 мільйонів гривень державна виконавча служба стягнула з боржників на користь держбюджету. Також у 2020-ому відділами державної реєстрації актів цивільного стану продовжувалася надаватися послуга з вручення свідоцтв про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де відбуваються пологи. Усього видали 4455 документів.

На прес-конференції очільник відомства  нагадав і про новації, які Міністерство юстиції активно реалізовує та впроваджує. Серед них: сервіс «єМалятко»,  проєкт «Digital Justice: Цифрова юстиція», система «Гарпун» та інші.

Завжди актуальним, навіть зважаючи на карантинні обмеження, є пілотний проєкт Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

«У минулому році у приміщеннях підприємств-організаторів  зареєстровано 2304 шлюби: у Дніпропетровській області — 1336 шлюбів, із них з 588 з громадянами іноземних держав. При цьому отримано коштів за надання платних послуг у сумі 2 381 000 грн», — зазначає Іван Легостаєв.

Рік роботи Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Дніпрі - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Грандиозный проект: в Днепре на месте свалки рядом с центром города появится жилой комплекс | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,