«Родинний підряд»: донька викладача Зеленського може отримати посаду в антимонопольному комітеті

Ірина Копайгора із Кривого Рогу претендує на посаду державної уповноваженої Антимонопольного комітету України (АМКУ). Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт Національного агенства з питань запобігання корупції.

18-го серпня вона подала до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду державної уповноваженої АМКУ.

Ірина Копайгора зареєстрована та проживає у Кривому Розі. Працює у Криворізькому економічному інституті при Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана у якості доцента кафедри правового регулювання економіки.

У цьому інституті отримав юридичну освіту президент Володимир Зеленський. У ньому же працює і його батько Олександр Зеленський. Окрім цього, там викладає батько претендентки на посаду в АМКУ Іван Копайгора. Будучи завідувачем кафедри правознавства, він викладав Зеленському теорію держави й права. Ірина Копайгора, крім викладання у КНЕУ, також отримує заробітну плату за сумісництвом у МАУП Кривий Ріг.

Bezymyannyj 22

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленського просять дозволити громадянам носити зброю для самозахисту.

Теги: