Рятувальники Дніпропетровської області звернулися до батьків через випадок на Миколаївщині

Рятувальники Дніпропетровської області звернулися до батьків з проханням бути більш уважними до дітей та контролювати їх розваги. Про це Відкритий дізнався на сторінці ДСНС у Facebook.

«Шановні батьки! Рятувальники Дніпропетровської області звертаються до Вас з наполегливим проханням приділяти відповідний нагляд своїм дітям та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки та періодично роз’яснюйте правила безпеки життєдіяльності. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих», — сказано в повідомленні.

Таке попередження не є випадковим і стало актуальним після випадку, який стався ввечері 5-го серпня в Арбузинському районі Миколаївської області. Так, у селі Панкратове двоє підлітків (9 та 11 клас) для гарного фото залізли на анкерну металеву електроопору високої напруги, висотою 25-30 метрів. Селфі не зробили, однак старший хлопець отримав удар струмом і впав з найвищої платформи на середню, зачепившись ногою за металевий каркас.

Молодший хлопець намагався самостійно допомогти знайомому, але не вийшло. Дітей помітили перехожі, вони викликали поліцію. Після отриманого повідомлення опору відразу знеструмили. Рятувальники за допомогою підіймача намагалися дістатися до потерпілого, але не вистачило висоти. Тоді вони закріпили тіло хлопчика мотузкою і спустили на землю, де вже чекали медпрацівники. Дитину госпіталізували з опіками в реанімацію, хлопець знаходиться у стані медикаментозної коми. Що стосується дев’ятикласника, він не постраждав і сам спустився з електроопори.

Нагадаємо, раніше ми писали: приїхав вилікувати, а поїхав з травмами: в Дніпрі побили лікаря швидкої допомоги.

Теги: