Секретар міськради у Дніпрі про Філатова: «Колись я обрав його керівником наукової роботи»

Про історію знайомства з Філатовим та результати другого пленарного засідання І сесії Дніпровської міськради в інтерв’ю Відкритому розказав секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.

Головними результатами другого пленарного засідання І сесії Дніпровської міськради VIII скликання можна зазначити: створення 11-ти постійних комісій та затвердження їх складу, голосування за секретаря міськради і прийняття бюджету 2021 .

«На цій сесії були прийняті основні рішення, які дозволяють міськраді працювати: регламент, положення та склад постійних комісій і бюджет. Вже вступаючи в Новий рік маємо повністю сформований робочий орган міської ради та базовий бюджет. Це дуже добре», — говорить Олександр Санжара.

Також Олександр розповів історію знайомства та співпраці з міським головою Борисом Філатовим та прокоментував своє призначення на посаду секретаря міськради.

«Я є компромісною фігурою для багатьох, через неупередженість, тому моє обрання підтримала депутатська більшість. З Борисом Філатовим я познайомився, коли ще був студентом Академії митної служби, а Він – молодим і перспективним викладачем. Я обрав саме його керівником своєї наукової роботи, потім попросився з ним подивитьсь на те, як працюють юристи. З 1999-го року я почав працювати під його керівництвом, а з 2002-го — став помічником адвоката Філатова. Як показує час, нам вдається ефективно співпрацювати разом», — розказує Олександр Санжара.

Також говорили про рамковий прийнятий бюджет міста та про його збільшення.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як обрати екоялинку у Дніпрі

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

 

Теги: , ,