Центр допомоги Дніпропетровської області шукає приміщення для розширення

Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги може прийняти лише 16 людей і зараз шукає приміщення для розширення. Про це в інтерв’ю Відкритому розповіла директорка центру Маріанна Міщенко.

Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги складається з двох локацій: одна працює для консультування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах (зокрема спричинених стихійним лихом, учиненням стосовно них злочину, насильством у сім’ї), а друга — це шелтер (притулок для тимчасового проживання на час вирішення проблем).

«Зараз шелтер може вмістити лише 16 людей, але це замало для Дніпропетровської області. Тому ми шукаємо приміщення для розширення, щоб мати можливість приймати 35 людей та створити більш зручні та комфортні умови для тих, хто до нас потрапив. Я кожен раз наголошую, що звертатись до нас при необхідності потрібно! Нещодавно була ситуація, коли дівчина, зателефонувавши до нас через складну проблему з матір’ю, проконсультувалась один раз з психологом та вирішила ситуацію, яка її турбувала довгий час. Чоловіки, жінки, не носіть в собі складнощі — звертайтесь при необхідності за телефонами Центру: 056-376-53-93, 096-277-62-00. Ми завжди готові допомогти», — розповіла Маріанна Міщенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В реке Днепр ученые обнаружили новый агрессивный вид раков.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,