«Що поробиш, така в мене доля»: голова Держкіно Іллєнко подав у відставку

Сьогодні, 19-го серпня, голова Держкіно повідомив, що йде зі своєї посади. Про це Відкритий дізнався із його відеозвернення на YouTube.

У відеозверненні Пилип Іллєнко розповів, що завжди ставився до своєї посади, як до інструменту для досягнення мрії — відродження українського кіно, а зараз, як він вважає, ця мрія здійснилася. Далі він пояснює, що за роки Незалежності кіногалузь досягла свого найвищого рівня. Саме тому Пилип Іллєнко вирішив піти з посади голови Держкіно і звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням розв’язати це питання.

«Моя місія на посаді голови Державного агенства України з питань кіно завершена. Я не хочу перетворювати боротьбу за це крісло у трилер з елементами складно постановочного екшену. Це точно не принесе користі індустрії. (…) Сьогодні я написав прем’єр-міністру України заяву про звільнення за власним бажанням», — розповів Пилип Іллєнко у своєму відеозверненні.

Як зазначає він далі, його рішення надасть можливість новому уряду найближчим часом провести відкритий конкурс, за яким вони зможуть обрати нового керівника. Свою подальшу діяльність Пилип Іллєнко також планує пов’язати з кінематографом, а зараз хоче просто відпочити, наголошуючи на тому, що у нього давно не було людської відпустки.

«Що поробиш, така в мене доля»: голова Держкіно Іллєнко подав у відставку - рис. 1

Скриншот із відеозапису.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кінорежисерка з Дніпра отримала фінансування фільму від Держкіно.

Теги: