Школи Дніпропетровської області отримали майже пів мільйона нових підручників

У Дніпропетровську область надійшло вже майже пів мільйона нових підручників. Загалом до кінця року область отримає понад 900 тисяч примірників книжок для школярів. Про це Відкритий дізнався з повідомлення департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Слідом за змінами у навчальних програмах оновлюють і підручники. Їх друкують різні видавництва, які виграли тендери. Все – державним коштом, – зазначили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації. – З середини літа вже почали надходити перші партії шкільних підручників. На сьогодні отримали вже майже 480 тисячу примірників. Всі вони потрапили до міських та сільських шкіл області», — зазначено в повідомлені.

Переважна більшість нових підручників — для других та одинадцятих класів. Майже 20 тисяч книжок отримали п’ятикласники, понад 34 тисячі – шестикласники.

Школи Дніпропетровської області отримали майже пів мільйона нових підручників - рис. 1

«Сьогодні вчителі самостійно обирають, за якою програмою навчати учнів. Тож вони самі й вирішують, підручники яких авторів і яких видань їм потрібні. Відповідно до замовлень школи й отримують книжки», – додали в департаменті.

У 2018 році школи області отримали 1,3 мільйона нових підручників.

Нагадаємо, раніше ми писали, що МОЗ закликає робити дітям щеплення від кору.

Теги: