«Слуги народу» хочуть відгородити опонентів від трибуни у Верховній Раді

У партії «Слуга народу» хочуть відгородити опонентів від трибуни у залі Верховної Ради. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на засідання підготовчої депутатської групи, яке відбулося 14-го серпня.

Стало відомо, що у партії «Слуга народу» залишилися незадоволені попереднім розподілом місць між фракціями у залі Верховної Ради. Новообрані депутати хочуть відгородити опонентів від трибуни. 15-го серпня підготовча група спробує домовитися про розсадження фракцій в сесійній залі.

Доки, за словами представника «Слуги народу» Сергія Іонушаса, питання розподілу місць є «найбільш дискусійним» у підгрупі з оргпитань.

Суперечка насамперед велася навколо близькості розташування до парламентської трибуни.

«Апарат Ради так розподілив сектори:« Батьківщина» залишається на тих же місцях, що в попередньому скликанні, «Голос» на місце фракції Радикальної партії, «Європейська солідарність» — замість« Самопомочі», ОТЗЖ — там, де був «Опозиційний блок», нинішні позафракційні депутати займають місця «Відродження», «Волі народу» і старих позафракційних. «Слузі народу» дісталися ряди БПП і «Народного фронту», — розповіли у депутатській групі «Слуга народу».

Депутати «Слуги народу» залишилися незадоволені такою розміткою. Після цього вони захотіли відгородити всіх від трибуни.

«Слуги народу» хочуть відгородити опонентів від трибуни у Верховній Раді - рис. 1

Судячи за графічною розкладкою Ради минулого скликання, у разі, якщо «Слуга народу» наполягатиме на близькості до трибуни своєї політсили, то посунутися доведеться «Батьківщині» або «Європейській Солідарності».

Теги: