Сьогодні пухнастики Дніпра святкують Всесвітній день котів

Сьогодні, 8-го серпня, у Дніпрі, як і у всьому світі, святкують Всесвітній день котів (World Cat Day). Про це детальніше розповідає Відкритий.

Сьогодні у Дніпрі відзначають Всесвітній день котів. Свято, яке було започатковане з ініціативи Міжнародного фонду з захисту тварин «Animal Welfare», направлено на привернення уваги громадськості до проблем безпритульних котів.

Зараз це свято об’єднало мільйони власників пухнастих домашніх улюбленців по всьому світі. Коти є найпоширенішими тваринами на планеті. Відомо, що близько 80 відсотків усіх мешканців Землі мають у себе таку тваринку, як кіт.

Вони посіли важливе місце у житті людини: про них дбають, ними захоплюються, влаштовують персональні фотосесії, готують смачні страви, доглядають, леліють та просто люблять. Окрім естетичного задоволення, коти несуть користь своїм власникам, ловлячи щурів та мишей. Також відомо, що у світі досить поширена «кототерапія», за допомогою якої лікують низку хвороб.

Нерідко маленькі пухнастики стають улюбленими персонажами мультфільмів і кінофільмів, які дуже подобаються малечі. Про своїх домашніх улюбленців часто залишають дописи на сторінках у соціальних мережах відомі зірки, політики, діячі культури та співаки. Іноді історіями про своїх котів діляться й очільники міст. Так, міський голова Дніпра на своїй сторінці у Facebook розповів про Жучку та Рудого-2, які випадково з’явилися у його житті та посіли у ньому важливе місце.

Крім того, останнім часом коти стали настільки важливими, що почали обіймати посади нарівні з людьми. Наприклад, нещодавно у Дніпропетровському історичному музеї працевлаштувався кіт. Він буде охороняти музейні фонди від гризунів.

kotik kot

Дуже часто люди обирають домашніми улюбленцями саме котів.

kot kletka

«Візьміть мене до себе! Я не шкодитиму».

Пухнастики посідають важливе місце у житті людини. Їх леліють. З ними розмовляють. «Хто насмілився мене розбудити?». Кожний може зробити добро для якоїсь тварини, та отримати її любов у відповідь.
kot klinika zhivotnye kletka

Деякі коти виглядають досить самотніми.

kot01

Іншим весело проводити час разом з іншими пустунами.

kot 1

«Знову діти? А я не встиг втекти».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що  у Дніпропетровському історичному музеї працюватиме котик.

Теги: