Сьогодні у Дніпрі створюють «Асоціацію музеїв Придніпров’я»

У Дніпрі створюють «Асоціацію музеїв Придніпров’я», до якої увійдуть провідні музеї не тільки області, але також Запоріжжя та, можливо, інших областей. Про це Відкритий повідомляє з посиланням на прес-службу Дніпровської єврейської громади.

Організатори процесу — Дніпропетровський національний історичний музей імені Яворницького та музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні».

Як розповів доктор Ігор Щупак, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні», «Асоціація музеїв Придніпров’я» буде не тільки допомагати цим структурам в роботі та організації просвітницької діяльності, а й допоможе в міжнародних контактах, проведенні виставок, здійсненні масштабних проєктів, та сприятиме у формуванні модерної адекватної історичної пам’яті.

Сьогодні у Дніпрі створюють «Асоціацію музеїв Придніпров'я» - рис. 1

Установчі збори «Асоціації музеїв Придніпров’я» почалися сьогодні, 2-го серпня, о 15:00 в приміщенні Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в історичному музеї імені Яворницького відкрили виставку про Голодомор в Україні.

Теги: