Соцопитування: більше 90 відсотків українців вірять у перемогу над окупантами

На початок червня 90,3% українців упевнені в перемозі України у війні з РФ.

Про це Відкритий повідомляє із посиланням на результати всеукраїнського онлайн-опитування дослідницькою панеллю «Власна думка».

Дослідження проведене за підтримки Інституту соціології Національної академії наук України з ініціативи Офісу Президента.

Через 100 днів від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 70,7% українців на запитання «Наскільки ви вірите в перемогу України у війні з росією?» відповіли «абсолютно впевнений», 19,6% — «скоріше впевнений», 6,1% — «важко відповісти», 3,6% — «скоріше не впевнений» та «зовсім не впевнений». Водночас лише 1,7% опитаних заявили, що не вірять в українську перемогу.

Окрім цього, згідно з даними опитування, 35,5% українців вважають, що для досягнення перемоги Україна потребує пів року – рік, 20,4% – кілька місяців, 16,9% – більше як рік.

У всеукраїнському онлайн-опитуванні взяли участь респонденти у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей.

Соцопитування: більше 90 відсотків українців вірять у перемогу над окупантами - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: