Спортсмени Дніпропетровської області, які готуються до Олімпійських ігор, отримуватимуть стипендію

Сьогодні, 16-го серпня, в ході чергової сесії Дніпропетровської обласної ради було прийнято рішення щодо підготовки спортсменів області до Олімпійських ігор 2020 року і призначення їм щомісячних стипендій. Про це повідомляє Відкритий з місця подій.

Після прийняття облрадою відповідного рішення планують створити спеціальну комісію, яка обиратиме стипендіатів. Порядок і механізм виплати грошових винагород буде визначено окремим розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

Програма призначення стипендій спортсменам була ініційована Дніпропетровською облдержадміністрацією з метою забезпечення підготовки спортсменів області до Олімпійських ігор 2020 у Токіо.

Начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Пшеничников у коментарі Відкритому зазначив, що він задоволений таким рішенням, адже воно повинно позитивно вплинути на підтримку та розвиток молодих спортсменів. Також він зазначив, що рішенням облради в області був створений центр олімпійської підготовки з дзюдо.

image 01

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські боксери відмовилися від участі у Чемпіонаті світу-2019 в РФ.

Теги: