США надасть Україні 250 000 000 доларів військової допомоги

США буде продовжувати надавати військову допомогу Україні. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Politico.

Так, у Пентагоні переглянули програму військової допомоги для України у розмірі 250 мільйонів доларів, і після цього було прийнято рішення продовжувати виплату фінансової допомоги. Конгрес США затвердив весь пакет допомоги з безпеки на суму 250 000 000 доларів, який повинен бути наданий Україні у 2019 році по лінії Пентагону на цілі посилення національної безпеки й оборони.

Саму військову допомогу Україні ініціювали у Білому домі. Умовою зі сторони керівництва США, а саме Трампа, було використання коштів в американських інтересах.

Відповідне рішення Трамп прийняв після того, як повернувся з саміту «Великої сімки», який відбувався у Франції. Для продовження виплат Україні, Трамп вимагав гарантій того, що інші країни «платять свою справедливу частку». Рішення президента США підтримали міністр оборони Марк Еспер і радник з національної безпеки Джон Болтон.

США надасть Україні 250 000 000 доларів військової допомоги - рис. 1

Зазначимо, що Україна вперше попросила США продати озброєння через програму продажу Міністерства оборони США. До цього у Палаті представників Конгресу США схвалили проєкт законів, в яких передбачено близько 700 мільйонів доларів для підтримки України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що процес обміну політв’язнями з РФ триває.

Теги: