Стадіон у Новомосковську реконструюють майже за 200 000 000 гривень

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації 5-го серпня за результатами тендеру замовив реконструкцію стадіону «Металург» у Новомосковську за 191 мільйон гривень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

До кінця 2020 року мають реконструювати стадіон, сантехнічну споруду та глядацькі трибуни із вбудованими приміщеннями, влаштувати відеоспостереження території та підтрибунних приміщень, огорож та блискавкозахисних опор освітлення.

Згідно з тендерною документацією:

  • натуральний рулонний газон загальною вартістю 6,06 мільйона гривень коштує 720 грн за квадратний метр;
  • природний рядовий пісок — по 600 гривень за кубічний метр;
  • гарячекатана арматурна сталь — 24-27 тисяч гривень за тонну;
  • пластикові сидіння для трибун — по 292 гривень за штуку;
  • чотирнадцять світлодіодних прожекторів Alum Side Airport Light 800W 92000Lm IP85 — 101 тисяча гривень за штуку.

Крім того, на заробітну плату піде 16,4 мільйона гривень, тобто 10% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% — 1,92 мільйона гривень. Ціна угоди всього на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 192,7 мільйона гривень.

Засновником і директором дніпровської компанії «Стройінвест» є Денис Островський, а підписантом – Юрій Кравченко. Островський володіє фірмою «ВЛК» із радником, а раніше — заступником директора комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради Павлом Похвалітовим. Останній також був відомий як начальник Дніпровського центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» і працівник державного підприємства «Дніпро-Західний Донбас».

Стадіон у Новомосковську реконструюють майже за 200 000 000 гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у вересні футбольна збірна України може провести матч у Дніпрі.

Теги: