«Супротив української економіки – це фантастика», – економіст Володимир Косюга

Мужньо тримається не лише наша армія та народ, а й – економіка. Вона наразі у стабільному стані попри воєнні втрати. Супротив української економіки – це фантастика.

Про це Відкритому розповів економічний експерт та президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга.   

«Супротив української економіки – це фантастика», – економіст Володимир Косюга - рис. 1

Українців лякають цифри на табло українських вуличних обмінників, які продають долар за курсом 40-44 гривні. Це картина жахлива, однак бігти та обмінювати свої гривні на іноземну валюту не варто, запевняють експерти. На вчора, курс по міжнародним платіжним системам – був близько 29 гривень за 1 долар.

«На сьогодні склалася цікава ситуація, коли офіційно банки не видають готівковий долар, однак розраховуватися картками українських банків можна. Зняли наразі всі комісії за зняття готівки в банкоматах навіть за кордоном. І цей курс дешевше на 2-5 гривні, ніж курс, що можна бачити в наших обмінниках. Сьогодні курс такий, який диктує вулиця: купівля 33-36 гривень, продаж долару – 41-44 гривні. І мені цікаво, хто ті люди, які купують долар по такій ціні? І нащо? На сьогодні готівковий долар всередині країни не потрібен, а якщо ви їдете за кордон – то легко взяти гривню, що у вас є та покласти її на картку й нею за кордоном користуватися або ж зняти її там. Це вигідніше. На вчора, курс по міжнародним платіжним системам – був 29, 35 – 29, 55», – пояснив президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга.

Щодо економіки України в цілому, ситуація в межах воєнного стану в країні – стабілізована та контрольована.

«Українська економіка показує дуже велику міць. Два тижні війни, а немає ніякого економічного колапсу, на який розраховували окупанти. Платяться пенсії, зарплати, працює банківська система, безготівковий рахунок. Більше того, Україна виконала свої зобов’язання по виплаті купонного доходу по зовнішнім економічним зобов’язанням. Україна тримається в стабільному стані. Так, ми сьогодні втратили половину працюючої економіки, яка генерує ВВП, але ж це війна. Втрати є, але супротив української економіки – це фантастика!», – розповів президент Асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга.

Детальніше – дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Концерт-холлы, театры и отели Днепра превратились в приюты для сотен беженцев.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,