Тарифи можуть змінитися: як дніпрянам зекономити в зимовий період | Відкритий

Тарифи можуть змінитися: як дніпрянам зекономити в зимовий період

У 2021 році можуть зрости тарифи на газ та воду. Офіційної інформації ще не має, однак експерти радять у будь-якому випадку подбати про енергоефективність свого будинку. Як зекономити, розповів у пресцентрі Відкритого фахівець відділу по роботі з ОСББ та ЖБК Дніпровської міськради Владислав Макарець.

В Україні прогнозують збільшення вартості на газ та воду на 20-30% вже наступного року. Фахівець відділу по роботі з ОСББ та ЖБК Дніпровської міськради Владислав Макарець коментує: «Щоб менше платити, треба менше споживати. А шляхів та методів економного споживання існує дуже багато».

  • Важливим пунктом є оновлення інфраструктури. Це стосується юридичних осіб (ОСББ). Сюди можна віднести підбір та установку енергоефективних теплових насосів, колекторів і нових котлів, заміну рамок опалення тощо.
  • Оберіть постачальника газу, який пропонує меншу ціну. Змінити постачальника можна навіть через Приват24.
  • Встановіть енергоефективні радіатори.
  • Модернізуйте систему опалення в будинку: підбирайте обладнання з найбільшим ККД, використовуйте твердопаливні котли, встановіть циркуляційні насоси.

«Своїм будинком потрібно займатися. Це, певно, перша і єдина порада. Проведіть аналіз усіх комунікацій і потихеньку починайте їх модернізувати», – додає Владислав Макарець.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Африке на местных выборах победил марксист Адольф Гитлер | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Оцените этот материал: