Театр на льоду: ковзани та акторська гра

Про театр льодових мініатюр «Кристал» та про його учасників говорили в пресцентрі каналу «Відкритий» з художньою керівницею театру та його акторками. 

У Дніпрі вже 29 років працює театр льодових мініатюр «Кристал». Засновники театру поєднали фігурне катання та акторську майстерність. Це поєднання викликає захоплення та оплески глядачів впродовж вже майже 30- ти років.

Театр на льоду: ковзани та акторська гра - рис. 1

«Ми починали свої тренування на Метеорі. Але вже шість років не можемо знайти постійного місця для репетицій. Позаяк Метеор закрили, а льодових арен у Дніпрі майже немає. Добре, що є майданчик у Новокодацькому районі, який ще підтримує міська влада,» — розповідає художня керівниця театру Валентина Губенко. 

Наразі до складу театру входять діти від 3-х до 16 -ти років. Фінансування колективу відбувається силами батьків, які підтримують своїх чад та вкладають кошти у розвиток театру льодових мініатюр.

Театр на льоду: ковзани та акторська гра - рис. 2

Цього року колектив запросили у Київ  на зйомки «Різдвяних історій з Тіною Кароль». Театр з більш, ніж

60-ти учасників виступав перед столичними глядачами у Палаці Спорту. Діти показували свої уміння та дивували публіку талантами.

Крім ковзанів, актори театру змагаються на роликах та активно гастролюють.

«Після зимових свят вистави ми не показуємо. А починаємо активно тренуватися, щоб вражати своїх глядачів у наступному сезоні», — розповіла акторка Анастасія Лотоцька.

Теги: