«Термінова допомога»: у парках України з’явиться кнопка екстреного виклику поліції

Українські парки будуть облаштовані інакше: з’являться спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі написав Лев Парцхаладзе, повідомляє Відкритий.

Відтепер парки України планують облаштувати спеціальними боксами, у яких буде кнопка екстреного виклику правоохоронців. Вони необхідні для того, щоб у містян був постійний зв’язок із поліціянтами у разі небезпеки. Такі вимоги планують унормувати з ДБН (державними будівельними нормами), тобто приписами, які повинні будуть виконувати під час проєктування чи реконструкції.

На своїй сторінці у Facebook заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе повідомив, що таку ідею підтримали користувачі соціальної мережі та навіть запропонували свої варіанти поліпшення ситуації безпечного відпочинку в парках.

«Таку ідею підтримали і тут. Майже всі із понад п’яти тисяч користувачів, які відреагували на опитування, відповіли «ЗА» влаштування кнопок виклику екстреної допомоги у парках. Крім того, багато хто запропонував  облаштувати такі бокси із кнопками системами відеоспостереження або іншого захисту від помилкових викликів поліції», — написав Лев Парцхаладзе.

«Термінова допомога»: у парках України з'явиться кнопка екстреного виклику поліції - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в одному із парків Дніпра працюватиме безкоштовний Wi-Fi.

Теги: