Терміново потрібні волонтери в районні пункти збору Дніпра

Волонтерів та бажаючих допомогти у Дніпрі – дуже багато, однак наразі важливо систематизувати процес. Адже, багато людей везуть гуманітарку в головний координаційний штаб на Набережній. Хоча треба – в районні пункти збору.

Про це в ефірі Відкритому повідомив волонтер координаційного штабу, голова Молодіжної Ради Дніпра.  

Рафаель Кіжнер

Рафаель Кіжнер

Термінові запити та списки з’являються щогодини. Найсвіжіша актуальна інформація на сторінці в ФБ Координаційного штабу волонтерів Дніпра.

Важливо, перед тим, як їхати за допомогою або її купувати – подзвонити та дізнатися, чи актуальний запит. Відвозити гуманітарку треба не в головний штаб волонтерів, а в районні пункти. Виключеннями можуть бути речі, про які пишуть координатори на сторінці, наприклад сьогодні був запит про маленький холодильник для медикаментів. Однак, якщо допис був кілька годин тому опублікований – треба уточнити, адже волонтерів багато й всі миттєво реагують. Тих, хто може фізично допомагати – наразі бракує.

«Перші 3 дні було багато бажаючих, однак наразі перша хвиля емоційна минула й кількість волонтерів зменшилась. До координаційного штабу тодi теж було багато охочих долучитися й навіть всіх записували в резерв. Зараз – не чекайте дзвінка, можете їхати до найближчого пункту – й допомагати», – пояснив Рафаель Кіжнер.

dniprorada.gov.ua

dniprorada.gov.ua

Подробиці куда та що потрібно в волонтервські штаби — дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Жителям Днепропетровской области рассказали, где находятся безопасные укрытия.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,