Тіло загиблого дніпрянина добу не могли евакуювати із зони проведення ООС

На Світлодарській дузі, біля селища Луганське, загинув молодший лейтенант, нацгвардієць, 25-річний Роман Романченко. Тіло молодого бійця не могли евакуювати через обстріли. Про це повідомляє Відкритий.

Попри те, що триває режим припинення вогню, обстріли не вщухають. Як зазначають військові, бойовики продовжують обкопуватися і намагаються просуватися вперед. Наразі вони почали рити окопи у бік дороги, що з’єднує дві позиції нацгвардійців. Бійці кажуть, якщо зробити це в них не вийде, вони заблокують доступ до одного з опорників.

Щоб зупинити роботу бойовиків, було вирішено провести розвідку. Так, Роман Романченко був одним із тих, хто пішов на завдання, під час виконання якого бійці підірвалися на міні, заздалегідь встановленій терористами.

Тіло загиблого дніпрянина добу не могли евакуювати із зони проведення ООС - рис. 1

Тіло загиблого Романа Романченко протягом доби не було можливості евакуювати з поля бою. Окрім того, позиції нацгвардійців почали обстрілювати з гранатометів і кулеметів.  Загалом від моменту оголошення перемир’я, 21-го липня, дніпрянин став вже сьомим загиблим на Донбасі.

У командуванні Операції об’єднаних сил висловили співчуття близьким і родичам хлопця з приводу його загибелі в бою з російськими окупантами.

«Вкрай важко підібрати слова, які б дозволили послабити душевний біль від втрати коханої людини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами», — написали в прес-службі штабу ООС.

Теги: