«Треба захистити Україну інформаційно», – історик Кирило Дороленко про напад Росії   

Зрання українці налякані та оговтуються від повномасштабного вторгнення Росії. Потік новин щосекунди оновлюється – сотні відео та фото з військовою технікою публікують в соціальних мережах. Серед них чимало псевдоінформації та фейків, адже ворог має на меті дестабілізувати Україні.

Про те, що насправді треба робити, що читати та до чого готуватися – в прессцентрі телеканалу Відкритий ми поговорили з істориком та активістом Кирилом Дороленко. 

Кирило Дороленко

Кирило Дороленко

За словами Кирила Дороленка, напад на Україну – був очікуваним, адже в країні йде війна 8 рік, а зараз – настала більш серйозна стадія.

«Це вже не 2014 рік, коли наша держава була не готова до того, що сусіди на нас нападуть. Якщо ви будете читати офіційні сайти та дивитися українські канали – побачите, що ЗСУ роблять все, аби зупинити ворога. Однак, Росія буде робити все можливе, аби ми зневірилися в нашій армії та перестали довіряти державі. Ворог сіє паніку та вкидувати фейки! Паніка, яка була вранці у Дніпрі – це зрозуміло, люди себе перестраховують. Прохання – не бути в скупченнях, в центі, біля будівель органів влади. Зарядіть пауербанки та запасіться водою, хай буде. Приготуйте документи та носіть з собою, наші військові можуть їх запитати – реагуйте на це нормально, у нас військовий стан», – радить історик та активіст Кирило Дороленко.

По словам експерта, зараз в Україні потужна армія та сильний дух. Ми найбільша країна Європи та спроможні дати відсіч ворогу. Кирило Дороленко наводить приклад маленької держави, яка свого часу дала відсіч всьому радянському союзу.

«В 1939 році почалася радянсько-фінська війна. Уявіть собі межі радянського союзу 1939 року і невеличкої країни на півночі – Фінляндії, яка мала маленькі можливості. Однак громада і військові дали відсіч ворогу, союз не зміг окупувати Фінляндію. Фіни вистояли проти ворога, який був технічно та економічно сильнішим», – Кирило Дороленко.

Детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Нацполиция призывает граждан не выходить на улицу в форменной одежде.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,