У Британії надійде в обіг монета з ведмедиком Паддінгтоном

У Британії з’явилися 50 пенсів із новим дизайном, які скоро надійдуть в обіг. На монетах зображений ведмедик Паддінгтон. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на BBC News Ukrainian.

Королівський монетний двір випустив два різновиди монети з популярним дитячим героєм Паддінгтоном — із зображеннями Тауера і собору Святого Павла. Найближчим часом монета надійде в обіг.

Минулоріч монетний двір вже випускав 50-пенсові монети із ведмедиком та зображенням інших лондонських пам’яток: вокзал Паддінгтон, на честь якого був названий герой, і королівські гвардійці біля Букінгемського палацу. Тепер колекція поповнилася ще двома популярними лондонськими місцями.

Книжки та фільми про Паддінгтона люблять багато дорослих та дітей, перша книга про пригоди ведмедика вийшла у жовтні 1958 року.

«У минулому році монети з улюбленим ведмедиком користувалися величезною популярністю, і ми вирішили, що пригоди Паддінгтона в Лондоні на британських монетах повинні тривати. Ведмедик Паддінгтон став невід’ємною частиною британської популярної культури, і його люблять люди різного віку, які, без сумніву, будуть роздивлятися монети, які вони отримали як решту», — говорить співробітник монетного двору Нікола Ховелл.

Також монетний двір випустить обмежену серію монет для колекціонерів.

Паддінгтон біля лондонського Тауера

Паддінгтон біля собору Святого Павла

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Disney перезніме різдвяну комедію «Сам удома».

Оцените этот материал: