У Британії надійде в обіг монета з ведмедиком Паддінгтоном

У Британії з’явилися 50 пенсів із новим дизайном, які скоро надійдуть в обіг. На монетах зображений ведмедик Паддінгтон. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на BBC News Ukrainian.

Королівський монетний двір випустив два різновиди монети з популярним дитячим героєм Паддінгтоном — із зображеннями Тауера і собору Святого Павла. Найближчим часом монета надійде в обіг.

Минулоріч монетний двір вже випускав 50-пенсові монети із ведмедиком та зображенням інших лондонських пам’яток: вокзал Паддінгтон, на честь якого був названий герой, і королівські гвардійці біля Букінгемського палацу. Тепер колекція поповнилася ще двома популярними лондонськими місцями.

Книжки та фільми про Паддінгтона люблять багато дорослих та дітей, перша книга про пригоди ведмедика вийшла у жовтні 1958 року.

«У минулому році монети з улюбленим ведмедиком користувалися величезною популярністю, і ми вирішили, що пригоди Паддінгтона в Лондоні на британських монетах повинні тривати. Ведмедик Паддінгтон став невід’ємною частиною британської популярної культури, і його люблять люди різного віку, які, без сумніву, будуть роздивлятися монети, які вони отримали як решту», — говорить співробітник монетного двору Нікола Ховелл.

Також монетний двір випустить обмежену серію монет для колекціонерів.

У Британії надійде в обіг монета з ведмедиком Паддінгтоном - рис. 1

Паддінгтон біля лондонського Тауера

У Британії надійде в обіг монета з ведмедиком Паддінгтоном - рис. 2

Паддінгтон біля собору Святого Павла

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Disney перезніме різдвяну комедію «Сам удома».

Теги: