У Дніпрі активісти виступили проти ліквідації Будинку вчителя

У Дніпрі активісти та батьки дітей, що займаються у позашкільних гуртках Будинку вчителя, виступають проти його закриття. Про це у прес-центрі Відкритого розповіли Михайло Яценко – юрист, голова ГО «Правозахисна справа», Денис Баранець – проектний менеджер ГО «Платформа Громадський контроль» та Олександр Купрієнко – депутат міської ради Дніпра.

За словами Олександра Купрієнка, рішення про розформування дитячих гуртків депутати Дніпровської міської ради прийняли без консультацій з громадськістю.

«Напередодні червневої сесії міськради батьки дітей, що займаються у шести гуртках, зібрали близько 150 підписів з вимогою не ліквідовувати Будинок вчителя. Більше того, я виступав з трибуни. Вимагав, щоб батькам та представникам педагогічного колективу, що були присутні на сесії, надали слово. Однак вимогу проігнорували. Більшість депутатів без широкого обговорення з громадськістю прийняли рішення ліквідувати комунальний заклад», — говорить Олександр Купрієнко.

В свою чергу юрист Михайло Яценко зазначає, що напередодні такого рішення Будинок вчителя змінив балансоутримувача.

«Будівлю передали з балансу Департаменту гуманітарної політики на баланс Департаменту управління активами. При чому це рішення було прийнято виконкомом міської ради, а не на сесії. Зараз ми подали позов до суду з цього приводу. Найближче засідання — 23 липня об 11.00», — зазначає Михайло Яценко.

20190717 125938 IMG 9854 1

Денис Баранець говорить, що на місці Будинку вчителя можуть звести розважальний центр.

«Відомо, що є плани зведення торгівельно-розважального центру на місці Будинку вчителя приватною компанією. Таким чином ми повністю втратимо заклад, що сприяв культурному розвитку дітей та дорослих», — підсумовує Денис Баранець.

Нагадаємо, в програмі «Шах і мат» дискутували прибічники та противники закриття Будинку вчителя.

Теги: