У Дніпрі багатодітна мати утримувала восьмирічного сина на ланцюгу

Поліціянти затримали багатодітну мати, яка утримувала свою неповнолітню дитину на ланцюгу. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Нацполіції.

У Дніпрі поліціянти затримали жінку, у якої було четверо малолітніх дітей віком чотири, шість, вісім та тринадцять років. Відомо, що жінка утримувала малолітніх дітей у жахливих умовах. Зокрема, у день, коли до її квартири прибули співробітники поліції, вони знайшли у приміщенні восьмирічного хлопчика, у якого були зв’язані очі. Крім того, дитина була прикута ціпком до дивану та обмотана скотчем.

Поліційні звільнили хлопчика та доправили його до центру соціально-психологічної реабілітації разом з іншими дітьми. Наразі з хлопчиком працюють психологи.

Тепер правоохоронці з’ясовують усі деталі та обставини цієї ситуації. Відомо, що вже відкрили кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) та 127 (катування).

У Дніпрі багатодітна мати утримувала восьмирічного сина на ланцюгу - рис. 1

Мати утримувала свого сина на ланцюгу.

У Дніпрі багатодітна мати утримувала восьмирічного сина на ланцюгу - рис. 2

Зараз життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кам’янському «мати-зозуля» підкинула немовля до лікарні у спортивній сумці.

Теги: